Panels One Column Stacked Layout (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Center
he: מרכז

en: Top
he: עליון

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Columns: 1
he: טור: 1
