Panels One Column Stacked Layout (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Center
ru: Центр

en: Top
ru: Вверху

en: Panels
ru: Панели

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Columns: 1
ru: 1 колонка
