Panels One Column Stacked Layout (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Center
sk: Na stred

en: Top
sk: Navrch

en: Panels
sk: Panely

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta
