Panels One Column Stacked Layout (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Center
tr: Merkez

en: Top
tr: En üst

en: Panels
tr: Paneller (Panels)

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Columns: 1
tr: Sütun: 1
