Panels Pane Report (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: never
bn: কখনোই নয়

en: n/a
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »
