Panels Pane Report (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: more
el: περισσότερα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: never
el: ποτέ

en: n/a
el: δ/υ

en: Page
el: Σελίδα

en: Never
el: Ποτέ

en: Desc
el: Φθί

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Entity
el: Οντότητα

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
