Panels Pane Report (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: more
eu: gehiago

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: never
eu: inoiz ez

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Panels
eu: Panelak

en: Page
eu: Orria

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Desc
eu: Beheraka

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Entity
eu: Entitatea

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
