Panels Pane Report (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: more
hu: tovább

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Container
hu: Tároló

en: never
hu: soha

en: n/a
hu: n. a.

en: Page
hu: Oldal

en: Never
hu: Soha

en: Desc
hu: Csökk

en: Pattern
hu: Minta

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Entity
hu: Entitás

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Container ID
hu: Tárolóazonosító (azaz „Container ID”)
