Panels Pane Report (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: more
it: altro

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: Container
it: Contenitore

en: never
it: mai

en: n/a
it: n/d

en: Page
it: Pagina

en: Never
it: Mai

en: Desc
it: Disc

en: Pattern
it: Modello

en: Sort by
it: Ordina per

en: ‹ previous
it: ‹ precedente

en: next ›
it: seguente ›

en: Entity
it: Entità

en: Apply
it: Applica

en: « first
it: « prima

en: last »
it: ultima »

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
