Panels Pane Report (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: more
jv: pepaké

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Container
jv: Kontainer

en: never
jv: ora tau

en: Page
jv: Kācā

en: Never
jv: Ora tahu

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
