Panels Pane Report (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: more
vi: thêm

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Container
vi: Đồ chứa

en: never
vi: chưa bao giờ

en: n/a
vi: không có

en: Page
vi: Trang

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Pattern
vi: Mẫu

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: ‹ previous
vi: ‹ trước

en: next ›
vi: sau ›

en: Apply
vi: Áp dụng

en: « first
vi: « đầu

en: last »
vi: cuối »

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
