Panels Pane Report (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: more
ast: más

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: never
ast: nunca

en: n/a
ast: n/d

en: Page
ast: Páxina

en: Never
ast: Nunca

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
