Panels Pane Report (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: more
bg: още

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: never
bg: никога

en: Page
bg: Страница

en: Never
bg: Никога

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
