Panels Pane Report (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: more
bs: još

en: Search
bs: Pretraga

en: never
bs: nikad

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
