Panels Pane Report (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: more
fa: بیشتر

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Container
fa: نگهدارنده

en: never
fa: هرگز

en: n/a
fa: هیچ

en: Panels
fa: پنل‌ها

en: Page
fa: صفحه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Desc
fa: نزولی

en: Pattern
fa: الگو

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Entity
fa: عنصر

en: Apply
fa: تایید

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: Bundle
fa: بسته

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
