Panels Pane Report (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: more
is: meira

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: never
is: ongantíð

en: Page
is: Síða

en: Never
is: Ongantíð

en: ‹ previous
is: ‹ fyrra

en: next ›
is: næsta ›

en: « first
is: « fyrsta

en: last »
is: síðsta »
