Panels Pane Report (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: more
gu: વધુ

en: Search
gu: શોધ

en: never
gu: ક્યારેય નહિ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: « first
gu: પ્રથમ

en: Bundle
gu: બંડલ
