Panels Pane Report (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: more
ka: მეტი

en: Search
ka: ძიება

en: Container
ka: კონტეინერი

en: never
ka: არასდროს

en: Page
ka: გვერდი

en: Never
ka: არასდროს

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
