Panels Pane Report (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: more
lt: daugiau

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Container
lt: Konteineris

en: never
lt: niekada

en: n/a
lt: n/d

en: Page
lt: Puslapis

en: Never
lt: Niekada

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Entity
lt: Esybė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Bundle
lt: Paketas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
