Panels Pane Report (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: more
tr: daha fazla

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Container
tr: Kapsayıcı

en: never
tr: hiçbir zaman

en: Panels
tr: Paneller (Panels)

en: Page
tr: Sayfa

en: Never
tr: Asla

en: Desc
tr: Azalan

en: Pattern
tr: Örüntü

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Entity
tr: Nesne

en: Apply
tr: Uygula

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
