Panels Pane Report (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: more
am: ተጨማሪ

en: Search
am: ፈልግ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: Bundle
am: ቅርቅብ
