Panels Pane Report (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: more
ar: المزيد

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Container
ar: حاوية

en: never
ar: أبدا

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Page
ar: الصفحة

en: Allowed
ar: مسموح به

en: Never
ar: أبدا

en: Desc
ar: تنازلي

en: Pattern
ar: النموذج

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Entity
ar: الكيان

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Bundle
ar: الحزمة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
