Panels Pane Report (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: more
az: daha çox

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Container
az: Konteyner

en: never
az: heç vaxt

en: n/a
az: yox

en: Page
az: Səhifə

en: Never
az: Heç vaxt

en: Desc
az: azaldın

en: Pattern
az: Nümunə

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Entity
az: Entiti

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Bundle
az: Paket

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
