Panels Pane Report (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: more
eo: pli

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: never
eo: neniam

en: Page
eo: Paĝo

en: Never
eo: Neniam

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Rules
eo: Reguloj

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Bundle
eo: Fasko

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
