Panels Pane Report (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: more
he: עוד

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Container
he: מיכל

en: never
he: אף פעם

en: n/a
he: -ללא-

en: Page
he: דף

en: Never
he: אף פעם

en: Desc
he: יורד

en: Pattern
he: פורמט

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Rules
he: כללים

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Entity
he: יישות

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Bundle
he: חבילה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
