Panels Pane Report (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: more
ja: 続き

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Container
ja: コンテナー

en: never
ja: なし

en: n/a
ja: 利用不可

en: Panels
ja: パネル

en: Page
ja: ページ

en: Allowed
ja: 許可された

en: Never
ja: なし

en: Desc
ja: 降順

en: Pattern
ja: パターン

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Rules
ja: ルール

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: Entity
ja: エンティティ

en: Apply
ja: 適用

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: Offset
ja: オフセット

en: Bundle
ja: バンドル

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
