Panels Pane Report (7.x-1.2) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Search
ky: Издөө

en: never
ky: эч качан

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: last »
ky: соңку »
