Panels Pane Report (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Page
mn: Хуудас

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
