Panels Pane Report (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: more
my: ပို၍

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: never
my: ဘယ်တော့မှ

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -
