Panels Pane Report (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: more
sr: још

en: Search
sr: Претрага

en: never
sr: никада

en: n/a
sr: нема

en: Pattern
sr: Образац

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Bundle
sr: Пакет
