Panels Pane Report (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: more
ta: மேலும்

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Container
ta: கொள்கலன்

en: never
ta: எப்பொழுதுமில்லை

en: Page
ta: பக்கம்

en: Never
ta: இல்லை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »

en: Bundle
ta: பொதி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
