Panels Pane Report (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: more
ur: مزید

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Container
ur: کنٹینر

en: never
ur: کبھی نہیں

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »

en: Bundle
ur: بنڈل
