Panels Pane Report (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: more
ca: més

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Container
ca: Contenidor

en: never
ca: mai

en: n/a
ca: n/d

en: Page
ca: Pàgina

en: Allowed
ca: Es permet

en: Never
ca: Mai

en: Pattern
ca: Patró

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Rules
ca: Regles

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Entity
ca: Entitat

en: Apply
ca: Aplica

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
