Panels Pane Report (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: more
et: veel

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Container
et: Konteiner

en: never
et: mitte kunagi

en: n/a
et: puudub

en: Page
et: Lehekülg

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Desc
et: Kahanev

en: Pattern
et: Muster

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Rules
et: Reeglid

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Entity
et: Olem

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Panel
et: Paneel

en: Offset
et: Nihe

en: Bundle
et: kogum

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
