Panels Pane Report (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (25 entries)

en: more
fr: plus

en: Search
fr: Rechercher

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Container
fr: Conteneur

en: never
fr: jamais

en: Allowed
fr: Autorisé

en: Disallowed
fr: Interdit

en: Never
fr: Jamais

en: Pattern
fr: Motif

en: Sort by
fr: Trier par

en: ‹ previous
fr: ‹ précédent

en: next ›
fr: suivant ›

en: Entity
fr: Entité

en: Apply
fr: Appliquer

en: « first
fr: « premier

en: last »
fr: dernier »

en: Panel
fr: Panneau

en: Offset
fr: Décalage

en: Bundle
fr: Type

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: Title/Description
fr: Titre / Description

en: Master
fr: Principal

en: !ago ago
fr: il y a !ago
