Panels Pane Report (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: more
gl: máis

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Container
gl: Contedor

en: never
gl: nunca

en: n/a
gl: n/d

en: Page
gl: Páxina

en: Allowed
gl: Permitido

en: Never
gl: Nunca

en: Pattern
gl: Patrón

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Bundle
gl: Paquete

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
