Panels Pane Report (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: more
hr: više

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Container
hr: Kontejner

en: never
hr: nikada

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Panels
hr: Paneli

en: Page
hr: Stranica

en: Never
hr: Nikada

en: Desc
hr: Silazno

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Asc
hr: Uzlazno
