Panels Pane Report (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: more
hy: ավելի

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: never
hy: երբեք

en: Page
hy: Էջ

en: Never
hy: Երբեք

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
