Panels Pane Report (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: more
ku: زیاتر

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: never
ku: هیچ کات

en: n/a
ku: نییە

en: Page
ku: پەڕە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »
