Panels Pane Report (7.x-1.3) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: never
ml: ഒരിക്കലുമില്ല

en: n/a
ml: ശൂന്യം

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »
