Panels Pane Report (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: more
nl: meer

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: never
nl: nooit

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Page
nl: Pagina

en: Allowed
nl: Toegestaan

en: Disallowed
nl: Niet toegestaan

en: Never
nl: Nooit

en: Desc
nl: Aflopend

en: Pattern
nl: Patroon

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Rules
nl: Regels

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Entity
nl: Entiteit

en: Apply
nl: Toepassen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Panel
nl: Paneel

en: Bundle
nl: Bundel

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Asc
nl: Oplopend

en: Container ID
nl: Container-ID
