Panels Pane Report (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: more
ps: نور

en: Search
ps: لټون

en: never
ps: هيڅکله

en: Page
ps: پاڼه

en: Never
ps: هيڅکله

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Bundle
ps: بنډل

en: - All -
ps: - ټول -
