Panels Pane Report (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: more
sk: viac

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: never
sk: nikdy

en: n/a
sk: nie je

en: Panels
sk: Panely

en: Page
sk: Strana

en: Allowed
sk: Povolené

en: Never
sk: Nikdy

en: Desc
sk: Zostupne

en: Pattern
sk: Vzor

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Rules
sk: Pravidlá

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Entity
sk: Entita

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
