Panels Pane Report (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: more
be: болей

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Container
be: Кантэйнер

en: never
be: ніколі

en: n/a
be: [няма]

en: Page
be: Старонка

en: Never
be: Ніколі

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Rules
be: Правілы

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Entity
be: Сутнасць

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Bundle
be: Набор
