Panels Pane Report (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: never
bo: ནམ་ཡང་མིན

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Panel
bo: ངོས་པང

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
