Panels Pane Report (7.x-1.4) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: more
da: mere

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Container
da: Beholder

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: never
da: aldrig

en: Panels
da: Paneler

en: Page
da: Side

en: Allowed
da: Tilladt

en: Never
da: Aldrig

en: Desc
da: Faldende

en: Pattern
da: Mønster

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Rules
da: Regler

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
