Panels Pane Report (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: more
fi: lisää

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Container
fi: Säiliö

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: never
fi: ei koskaan

en: n/a
fi: ei mitään

en: Panels
fi: Paneelit

en: Page
fi: Sivu

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Pattern
fi: Kuvio

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Rules
fi: Säännöt

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Panel
fi: Paneelit

en: Bundle
fi: Paketti

en: Null
fi: Nolla

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
