Panels Pane Report (7.x-1.4) - en to hi translation catalogue (23 entries)

en: more
hi: और भी

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Container
hi: कंटेनर

en: True
hi: सही

en: False
hi: गलत

en: never
hi: कभी नहीं

en: n/a
hi: लागू नहीं

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Desc
hi: अवरोही

en: Pattern
hi: नमूना

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Rules
hi: नियम

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >

en: Entity
hi: इकाई

en: Apply
hi: लागू करें

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »

en: Bundle
hi: पोटली

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
