Panels Pane Report (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (23 entries)

en: more
id: selengkapnya

en: Search
id: Pencarian

en: Container
id: Kontainer

en: True
id: Benar

en: False
id: Salah

en: never
id: tidak pernah

en: n/a
id: t/t

en: Page
id: Halaman

en: Allowed
id: Diperbolehkan

en: Never
id: Tidak pernah

en: Pattern
id: Pola

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: ‹ previous
id: ‹ sebelumnya

en: next ›
id: selanjutnya ›

en: Entity
id: Entitas

en: Apply
id: Terapkan

en: « first
id: « awal

en: last »
id: akhir »

en: Offset
id: Letak

en: Bundle
id: Bundel

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
