Panels Pane Report (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: never
kk: ешқашан

en: n/a
kk: жоқ

en: Page
kk: Бет

en: Never
kk: Ешқашан

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
